Eurofins SEPO Sp. z o.o.

O firmie

Eurofins Sepo Sp. z o.o rozpoczęło swoją działalność w 1988 pod nazwą SONO. Od 1992 roku firma działała pod nazwą Przedsiębiorstwo badań i Ekspertyz Środowiska SEPO, pierwotnie jako działalność gospodarcza, następnie jako spółka prawa handlowego zatrudniająca wysoko kwalifikowanych specjalistów. Od 2022 roku nazwa naszej firmy to Eurofins Sepo Sp. z o.o.

Od chwili powstania zajmujemy się badaniami środowiska pracy i środowiska naturalnego oraz wykonywaniem prac projektowych z tego zakresu. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z ochroną i badaniem stanu środowiska. Posiadamy własne, wyposażone w nowoczesny sprzęt pomiarowo – analityczny Laboratorium.

Współpracujemy z wieloma firmami o bardzo różnych profilach działalności, w związku z tym posiadamy bogate doświadczenie zarówno w pracach pomiarowych, jak i w opracowywaniu dokumentacji wymaganej przepisami prawnymi. Doradzamy i uczestniczymy w postępowaniach administracyjnych prowadzonych przez organy administracyjne i kontrolne.

Na wielu odcinkach budowanych dróg ekspresowych i autostrad prowadzimy nadzory środowiskowe inwestorskie i wykonawcze.

Realizujemy szeroką gamę usług w zakresie ochrony środowiska w tym pozyskiwanie niezbędnych pozwoleń, decyzji, wykonywanie pomiarów emisji zanieczyszczeń do środowiska, projektowania i prowadzenia inwestycji.

Dane adresowe

44-190 Knurów

ul. Dworcowa 47

mapa dojazdu

www.sepo.pl

sepo@sepo.pl

2018 © Eurofins SEPO Sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone