Przedsiębiorstwo Badań i Ekspertyz Środowiska SEPO Sp z o.o.

O firmie

Przedsiębiorstwo Badań i Ekspertyz Środowiska rozpoczęło swoją działalność w 1988 pod nazwą SONO. Od 1992 roku firma nasza działa pod nazwą SEPO, pierwotnie jako działalność gospodarcza, obecnie jako spółka prawa handlowego zatrudniająca wysoko kwalifikowanych specjalistów.

Od chwili powstania zajmujemy się badaniami środowiska pracy i środowiska naturalnego oraz wykonywaniem prac projektowych z tego zakresu. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z ochroną i badaniem stanu środowiska. Posiadamy własne, wyposażone w nowoczesny sprzęt pomiarowo – analityczny Laboratorium.

Współpracujemy z wieloma firmami o bardzo różnych profilach działalności, w związku z tym posiadamy bogate doświadczenie zarówno w pracach pomiarowych, jak i w opracowywaniu dokumentacji wymaganej przepisami prawnymi. Doradzamy i uczestniczymy w postępowaniach administracyjnych prowadzonych przez organy administracyjne i kontrolne.

Na wielu odcinkach budowanych dróg ekspresowych i autostrad prowadzimy nadzory środowiskowe inwestorskie i wykonawcze.

Realizujemy szeroką gamę usług w zakresie ochrony środowiska w tym pozyskiwanie niezbędnych pozwoleń, decyzji, wykonywanie pomiarów emisji zanieczyszczeń do środowiska, projektowania i prowadzenia inwestycji.

Dane adresowe

44-190 Knurów

ul. Dworcowa 47

mapa dojazdu

www.sepo.pl

sepo@sepo.pl

2018 © SEPO | Wszelkie prawa zastrzeżone